güncel gündem haber

Türk & Dünya Şirketleriyle Çevrimiçi Fuarı 365 Gün 7/24 Buluşma Ortamı

Türk & Dünya Şirketleriyle Çevrimiçi Fuarı 365 Gün 7/24 Buluşma Ortamı

Dijital Avcılık Balıkçılık Sektör Kataloğu & Çevrimiçi Fuarı, Bu platformun amacı, dijital bir ortamın gerçek dünya ile firmanızın varlığını tanılırlığını ürünlerinizin görünmesini sağlamaktır. Covid-19’un varlığından ve sosyal mesafe sebepleriyle dünyanın yeni durumuna göre, fuar düzenlemek insanların sağlığı açısından yüksek risk taşıyor. Bu nedenle gerçek görünen bir dijital tanıtım ortamını sağlamanız için kalıcı bir platform sağlamaya çalışıyoruz.

Made in Turkey Smart Expo dijital kataloğ ve fuar organizasyonlarının dijitalleşmesi hedefi ile uzun süredir çalışmalar yapmaktayız.
Türkiye’nin online fuar platformu fiziksel fuar organizasyonlarını günümüzün modern teknolojisi ile çağa uygun olarak birleştiriyor. Dijital altyapısı ile fiziki fuarların tamamlayıcısı olarak hareket etmekte ve yetersiz kaldığında alternatif olabilmekte, fuarları dijital atmosfere taşımaktadır.

Made in Turkey Smart Expo olarak küreselleşen dünyada hem ticari hem de tüm ekosistemin dijitale dönüşümü için çözüm olarak belirlediğimiz yolda sürekli artan online ihtiyaçlara hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Online sergileme yazılımı ile standart tekniklere yeni bir alternatif olmayı hedefliyoruz.
Dijital Avcılık Balıkçılık Sektör Kataloğu & Çevrimiçi Fuarı organizasyonu ile yeni ekonomik çağda firmaların rakipleriyle uluslararası düzeyde rekabet etmesine yardımcı oluyoruz. Ürün ve hizmetlerinin hedef kitlelerine en etkin ve ekonomik şekilde ulaşmasını sağlıyoruz

Türkiye’de türünün ilk ve tek firması olarak dijital sektör kataloğu ve online Fuar hizmetlerinden yararlanarak her sektörün hem yurtiçi hem de yurtdışı fuar ihtiyaçlarını karşılamak.
Hizmet verdiğimiz kurumların online fuar planlarını sağlıklı operasyonlar ve kolay hizmet anlayışı ile koordine etmek.

Planların olgunlaşması sırasında doğru tavsiye ve rehberlik yapmak.
Potansiyel müşterilerimizi gerçek farklılıklar konusunda şeffaf bir şekilde yönlendirmek, beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirmek.
Daha net ifade etmek gerekirse misyonumuz işimizi en iyi şekilde yapmaktır.
Dijital Avcılık Balıkçılık Sektör Kataloğu & Çevrimiçi Fuarı, Online fuarların her geçen gün daha fazla önem kazandığı günümüzün gereği olarak online fuar düzenlemeyi gören herkesin ağında olmak.
İnovasyon kavramına verdiğimiz önemi vurgulayacak başarılı projelerimizle ön planda olmak.

Hizmetlerimiz kapsamında güvenilirliğimiz ve referanslarımız ile adından söz ettirmek.
Online sergileri fiziksel sergilerin doğal bir uzantısı haline getirmek ve lojistik, bütçe gibi nedenlerle fiziki sergilere katılamayan kurumların sergilenmesine yardımcı olmak.
Sürdürülebilir yüksek katma değer üretebilen bir marka olarak Türkiye’yi uluslararası pazarlarda temsil etmenin gururunu yaşamak.
Evrensel standartlara uygun bir kalite yönetim sistemi ile sürekli gelişim ve iyileştirme sürecinde olmak.
Standartlar ve yönetmeliklerle belirlenen müşteri beklentilerinin üzerinde hizmetler üretmek.
Müşterilerimizin beklenti ve hedefleri doğrultusunda, bütçeleri dahilinde şeffaf ve doğru hizmetler sunmak.
Partner olduğumuz kurum ve kuruluşlar için yenilikçi fikir ve projeler ile her iki taraf adına değer yaratmak.
Çalışanlarımız arasında karşılıklı güven, saygı, sevgi, anlayış ve iletişimi geliştirerek yatay bir hiyerarşi ile huzurlu bir çalışma ortamı sağlamak.
Çalışanlarımızın kişisel gelişimine önem vererek, mümkün olduğunca uluslararası odaklı gelişim programlarına dahil olmak.

Ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmak ve uluslararası ağımızı toplumsal fayda sağlayacak projelerde bir araç olarak kullanmak.
Sektörel gelişmeleri takip ederek uygun adaptasyonu sağlamaya çalışmak.

leave your comment


E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir