güncel gündem haber

AVCILIK-BALIKÇILIK DİJİTAL SEKTÖR KATALOĞU & E-FUAR KATILMAK İÇİN TAM ZAMANI…

AVCILIK-BALIKÇILIK DİJİTAL SEKTÖR KATALOĞU & E-FUAR KATILMAK İÇİN TAM ZAMANI…

Bu Organizasyon Kapsamında Uluslararası Bir Katılım Hedeflenmektedir. Av Malzemeleri, Tüfek, Silah Ve Yan Sanayi Ürünleri, Balık Malzemeleri, Doğa Araçları Botlar Arazi Araçları, Avcılık Tekstil Ürünleri Vb Ürünlerin Yer Aldığı Geniş Kapsamlı Bir E-Fuar Hedeflemekteyiz. Ülkemizin Avrupa Ve Asya Arasında Köprü Görevi Görmesi Itibariyle Başta Ülkemiz Avrupa, Asya, Ortadoğu, Balkanlar Ve Kafkasya’ Yı Bir Araya Getirip Dünyanın Sayılı E-Fuarlardan Birini Organize Edip Türkiye’ye Kazandırmak Gayesiyle Tüm Çalışmalarımızı Titiz Bir Şekilde Tamamladık.

Dijital Sektör Kataloğu İş Rehberi

Dijital Sektör Kataloğu İş Rehberi & Çevrimiçi Fuarı ile firmanızı ve ürünlerinizi dünyaya tanıtın , ticaretinizi artırın . Sanal daimi fuarlara katılmak için hemen arayın.. Avcı Dernek ve Kulüplerinin adresleri. İlki basılı Yayınlanan Av Sektörü Kataloğunda olduğu gibi sıralama sistemi, sayfa biçimi, periyodu ve üretim mantığı bilgi çağının ve sektörün gereksinimleri doğrultusunda geliştirildi..

Size Özel Çevrimiçi Tanıtın Sayfası & Mağaza

Firmanızı ve ürünlerinizi size özel tasarlanan sanal sayfa standınızda tanıtın ve alıcılarla görüşmeler yardımı ile ticaret hacminizi artırın. Bölgeler İl ve İlçe av bayiilerinin alfabetik iletişim bilgileri yer alıyor.

Çevrimiçi İletişim Sistemi

Sektör Kataloğu İş Rehberi & Çevrimiçi Fuarı ile size hazırlanmış özel online odalarınızda birebir görüşmelerinizi görüntülü ve sesli olarak yapın. Alıcılara ürünlerini ve firma bilgilerinizi paylaşın. Üreticiler ve İthalatçılar (Tüfek, Fişek, Tabanca, Bıçak, Köpek, Konfeksiyon ve Deri, Kara Taşıtları, Balık ve Deniz, Av Turizmi, Atış Malzemeleri)

leave your comment


E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir